CPF0402B178RE
MFR.Part #
CPF0402B178RE
JLCPCB Part #
C4304520
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS