CPF0603B28K7E1
MFR.Part #
CPF0603B28K7E1
JLCPCB Part #
C4360549
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS