CRGCQ2512J15R
MFR.Part #
CRGCQ2512J15R
JLCPCB Part #
C2083257
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS