CRGCQ2512J10R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ2512J10R
JLCPCB Part #
C2083266
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS