CRGCQ2512J15K
MFR.Part #
CRGCQ2512J15K
JLCPCB Part #
C2084483
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS