LR0204F13K3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
LR0204F13K3
JLCPCB Part #
C3567775
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS