CRGCQ2512F82R
MFR.Part #
CRGCQ2512F82R
JLCPCB Part #
C2083005
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS