CRGCQ2512F10R
MFR.Part #
CRGCQ2512F10R
JLCPCB Part #
C4258521
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS