CRGCQ2010J68R
MFR.Part #
CRGCQ2010J68R
JLCPCB Part #
C2082251
Description
-55℃~+155℃ 200V 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS