CRGCQ2010J680K
MFR.Part #
CRGCQ2010J680K
JLCPCB Part #
C2083093
Description
-55℃~+155℃ 200V 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS