CRGCQ2010F3K3
MFR.Part #
CRGCQ2010F3K3
JLCPCB Part #
C2082509
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS