RN73C1E523RBTG
MFR.Part #
RN73C1E523RBTG
JLCPCB Part #
C4132225
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS