CRGCQ2010F10R
MFR.Part #
CRGCQ2010F10R
JLCPCB Part #
C2082450
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS