SMW382RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW382RJT
JLCPCB Part #
C2075633
Package
SMD,10.5x5.5mm
Description
-55℃~+200℃ 3W 500V 82Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,10.5x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS