CRGCQ1210F180K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ1210F180K
JLCPCB Part #
C4073321
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS