RN73H2ETTD8060C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8060C25
JLCPCB Part #
C4197412
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS