CRGCQ1206J10R
MFR.Part #
CRGCQ1206J10R
JLCPCB Part #
C4217349
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS