CRCW120647K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120647K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C2078731
Description
-55℃~+155℃ 200V 47kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS