CRGCQ1206F82K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ1206F82K
JLCPCB Part #
C2074447
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS