CRGCQ1206F18K
MFR.Part #
CRGCQ1206F18K
JLCPCB Part #
C2074386
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS