CRGCQ1206F10K
MFR.Part #
CRGCQ1206F10K
JLCPCB Part #
C4301768
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS