CRGCQ0805J470R
MFR.Part #
CRGCQ0805J470R
JLCPCB Part #
C4236587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS