CRGCQ0805J3K3
MFR.Part #
CRGCQ0805J3K3
JLCPCB Part #
C4239214
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS