CRGCQ0805F82R
MFR.Part #
CRGCQ0805F82R
JLCPCB Part #
C4287689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS