CRGCQ0805F68K
MFR.Part #
CRGCQ0805F68K
JLCPCB Part #
C4179900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS