CRGCQ0805F47R
MFR.Part #
CRGCQ0805F47R
JLCPCB Part #
C2081660
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS