CRGCQ0805F2K2
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ0805F2K2
JLCPCB Part #
C4000150
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS