CRGCQ0805F120R
MFR.Part #
CRGCQ0805F120R
JLCPCB Part #
C5162608
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS