CRGCQ0603J2R2
MFR.Part #
CRGCQ0603J2R2
JLCPCB Part #
C2081605
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS