CRGCQ0603J1M5
MFR.Part #
CRGCQ0603J1M5
JLCPCB Part #
C2081598
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS