CRGCQ0603F5K6
MFR.Part #
CRGCQ0603F5K6
JLCPCB Part #
C2073647
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS