CRGCQ0603F1K5
MFR.Part #
CRGCQ0603F1K5
JLCPCB Part #
C3980408
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS