CRGCQ0402F68R
MFR.Part #
CRGCQ0402F68R
JLCPCB Part #
C2082419
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS