CRGCQ1210J1R0
MFR.Part #
CRGCQ1210J1R0
JLCPCB Part #
C2082139
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS