CRG1206F560K
MFR.Part #
CRG1206F560K
JLCPCB Part #
C2097938
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS