CRG1206F1K8
MFR.Part #
CRG1206F1K8
JLCPCB Part #
C2098155
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS