HQ06W2F402KT5E
MFR.Part #
HQ06W2F402KT5E
JLCPCB Part #
C2792739
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.02Ω 500mW ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS