CRG1206F130R
MFR.Part #
CRG1206F130R
JLCPCB Part #
C2098080
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS