CRG1206F110R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG1206F110R
JLCPCB Part #
C4171682
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS