CRG0805F910R
MFR.Part #
CRG0805F910R
JLCPCB Part #
C2096734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS