CPF0402B442RE
MFR.Part #
CPF0402B442RE
JLCPCB Part #
C4247145
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS