CRG0805F750R
MFR.Part #
CRG0805F750R
JLCPCB Part #
C2073807
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS