CPF0201B3K24E1
MFR.Part #
CPF0201B3K24E1
JLCPCB Part #
C4221088
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS