CRG0805F5M1
MFR.Part #
CRG0805F5M1
JLCPCB Part #
C2112611
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS