CRG0805F470R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0805F470R
JLCPCB Part #
C2073823
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS