CRG0603F120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRG0603F120R
JLCPCB Part #
C2097040
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS