CRG0402J10R/10
MFR.Part #
CRG0402J10R/10
JLCPCB Part #
C2095722
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS