CRG0402J10R
MFR.Part #
CRG0402J10R
JLCPCB Part #
C6538172
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 63mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS