CRG0402F75K
MFR.Part #
CRG0402F75K
JLCPCB Part #
C4206148
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS