CRG0402F330R
MFR.Part #
CRG0402F330R
JLCPCB Part #
C2097621
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS